Letnia edycja kolekcji New Atelier

Prezentujemy wam efekt najnowszej aranżacji śniadaniowej oraz przypomnimy dlaczego New Atelier to wyjątkowa kolekcja.

Zestaw New Atelier to pierwszy produkt zaprojektowany przez Marka Cecułę dla Ćmielów Design Studio, którego producentem zostały Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. Ta współpraca trwa stale już od 2013 roku. Jest to również pierwszy zestaw wpisujący się w ideę mix and match – mieszaj i łącz, który w ostatnich latach stał się rozpoznawalną cechą dla porcelany projektu Marka Cecuły.

 

new-atelier-106982

fot. S. Zimmer, O. Grabiwoda

New Atelier został wielokrotnie nagrodzony, otrzymał nagrodę Must Have w 2013 r. oraz jest wliczany w grono najlepszych przykładów współczesnego polskiego wzornictwa. Znajdziemy go w książce“Zaprojektowane. Polski dizajn 2000-2013” autorstwa Czesławy Frejlich i Dominika Lisika. W tym roku pojawił się na wystawie “Elementarz Polskiego Dizajnu”, kuratorką jest Ewa Solarz, która zaprezentowała 100 najlepszych produktów z ostatnich 100 lat polskiego dizajnu. Wszystkim pracom towarzyszyła dedykowana oprawa graficzna, zrealizowana przez najlepszych polskich ilustratorów. O wystawie możemy przeczytać:

“Wystawa jest organizowana przez Instytut Adama Mickiewicza działający pod marką Culture.pl, w ramach programu promującego polski design na świecie, i jest częścią międzynarodowego programu kulturalnego towarzyszącego obchodom setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę – Priorytet 3 Wieloletniego Programu NIEPODLEGŁA”.

new-atelier-5_MG_7142 (2)uyuytuy (2) fot. S. Zimmer, O. Grabiwoda

Ponadto New Atelier to reprezentacyjny serwis obiadowy dla dużej rodziny, utrzymanym w jednolitej kolorystyce, jak i wielokolorowym zestaw śniadaniowym.

Kolekcja jest dostępna w wersji: BLUE, RED i GREEN.

Jedną z dodatkowych rodzajów dekoracji kalką, jest New Atelier Kubiki, która idealnie prezentuje się jako zastawa na herbatę, bądź kawę.

_MG_7090 (2)

fot. O. Grabiwoda

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: