W świątecznej atmosferze

Random_Xmas

 

W Ćmielów Design Studio przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, co oznacza dla nas wzmożoną pracę przy produkcji i realizacji zamówień dla naszych klientów.  Porcelana z naszej kolekcji zagości na wielu stołach w całej Polsce, a także za granicą.  Z największą starannością przygotowujemy wszystkie produkty, które w większości są ręcznie wykonywane.

Porcelana potrafi być jednak kapryśna i często sprawia nam niespodzianki, nie zawsze miłe… Niejednokrotnie po wielu godzinach ciężkiej pracy z pieca wyjmujemy zdeformowane obiekty, ale nie poddajemy się, zakasujemy rękawy i zabieramy się ponownie do pracy. Wieczory spędzone na twórczych działaniach są na prawdę wartościowe…

Sami Państwo z pewnością przygotowujecie mnóstwo ozdób i dekoracji świątecznych, wszak okres przedświąteczny to dla nas wszystkich czas wypełniony po brzegi rozmaita aktywnością.  Już niedługo jednak będziemy świętować i cieszyć się z rezultatów naszej pracy.

Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami wigilijnych potraw serwowanych na porcelanie z kolekcji Ćmielów Design Studio. Najciekawsze fotografie opublikujemy na stronie internetowej oraz na facebooku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: