Jak design napędza biznes? Małopolski Festiwal Innowacji

Ekonomiczny wymiar wzornictwa przemysłowego będzie głównym tematem konferencji “Design i wzornictwo przemysłowe szansą na szybszy rozwój ekonomiczny”. Organizatorem wydarzenia w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest Marszałek Województwa Małopolskiego. Konferencja odbędzie się 25. maja w siedzibie Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

2

Uczestnicy Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015 fot. materiały prasowe

Zaproszeni paneliści wśród których znajdzie się wiele inspirujących osobistości, zarówno ze środowiska biznesu jak i kręgów projektowych, odpowiedzą na pytania jaką wartość ma wzornictwo dla efektywnego rozwoju marki oraz firmy, czym jest dizajn usług i design thinking oraz jaka jest funkcja wzornictwa w ogólnym rozwoju miasta.

Konferencję zainauguruje Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, by następnie oddać mikrofon takim prelegentom jak prof. dr hab. Jerzy Hausner, Zuzanna Skalska kierująca internetową platformą 360Inspiration czy Jacek i Andrzej Santorscy. W panelach dyskusyjnych udział wezmą przedstawiciele między innymi  Newag S.A., Pleo Design, Sanitec KOŁO, PESA Bydgoszcz S.A.Wśród zaproszonych gości nie zabraknie również Marka Cecuły Dyrektora Artystycznego Ćmielów Design Studio Polskich Fabryk Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” S.A.

Konferencja to także czas na wręczenie nagród laureatom Małopolskiego Inkubatora Pomysłowości 2015, konkursu doceniającego przedsiębiorczych i zorientowanych na innowacje doktorantów z regionu.

Program konferencji

4

Konferencja “Design i wzornictwo przemysłowe szansą na szybszy rozwój ekonomiczny”
czas: Kraków, 25 maja 2015 r.
miejsce: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
ul. św. Wawrzyńca 15, 31-060 Kraków

źródło: festiwalinnowacji.malopolska.pl
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: