Ćmielów Design Studio na Targach Rzeczy Ładnych

cover-fb2

5-6 kwietnia w samym sercu Warszawy, w historycznym Domu Braci Jabłkowskich, Ćmielów Design Studio pojawi się na drugiej edycji Targów Rzeczy Ładnych – imprezy, której celem jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności.

Targi Rzeczy Ładnych to projekt łączący otwartą dla wszystkich część targową, w ramach której swoje produkty zaprezentuje kilkadziesiąt polskich firm i projektantów, z warsztatami, prezentacjami i panelami dyskusyjnymi poświęconymi projektowaniu, pracy designerów i ich dokonaniom, a także historii wzornictwa w Polsce. Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy dla dzieci i dorosłych.

Misją Targów Rzeczy Ładnych jest nie tylko promocja dobrego designu i ułatwienie do niego dostępu, ale także edukacja i popularyzacja wiedzy z tej dziedziny. – Chcemy stworzyć przestrzeń do dyskusji o wpływie i roli designu w codziennym życiu. Zainicjowanie dialogu i bezpośredniej relacji między projektantem a odbiorcą jest dla nas bardzo ważne – mówi Ajka Mroczkowska, współorganizatorka imprezy. – Mamy nadzieję, że prezentacje dotyczące projektowania, panele dyskusyjne i warsztaty z projektantami i producentami będą kopalnią wiedzy dla wszystkich zainteresowanych designem i tych, którzy chcą zawodowo funkcjonować na tym rynku – dodaje.
Targi Rzeczy Ładnych to próba promowania i popularyzowania nowego, dobrego designu.

-Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu. Cenimy estetykę i funkcjonalność przedmiotów. Dostrzegamy deficyt tych pojęć w rzeczywistości, która nas otacza i chcemy to zmienić. Chcemy, żeby świetne polskie projekty trafiały do naszych domów – mówi Anna Pruszyńska, współorganizatorka Imprezy.

Porcelanę z kolekcji Ćmielów Design Studio będzie można znaleźć na stoisku Nowymodel.org.
Dom Braci Jabłkowskich, Bracka 25, Warszawa
5-6 kwietnia 2014, sob-ndz 11:00 – 19:00

Zapraszamy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: