must have rozdane, lódź design festival zakończony

IMG_2632_sm

Z ogromną radością przyjęliśmy wyróżnienie must have na łódzkim festiwalu designu. Nagrodzone zestawy New Atelier i Touch of Blue zostały niezwykle pozytywnie przyjęte przez zgromadzoną na festiwalu publiczność, a co nas najbardziej cieszy, to fakt, że już wkrótce będą mogły na stałe gościć w domach miłośników porcelany Ćmielów Design Studio.

Prace Ćmielów Design Studio znalazły się w doborowym towarzystwie.
Must have jest nieodpłatnie nadawanym znakiem jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą. Powstał, aby pokazywać dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów.
Must have to plebiscyt, który już od trzech lat wskazuje najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów lub producentów. Przeglądu rynku i wyboru najlepszych i najbardziej wartościowych przykładów dokonuje specjalnie zaproszona Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.  W tym roku w pierwszym etapie plebiscytu znalazło się 350 propozycji – były wśród nich produkty nominowane przez Radę Ekspertów i zgłoszone bezpośrednio przez producentów. Wśród nich Rada Ekspertów wyróżniła 66 – 52 z nich będzie można bylo obejrzeć podczas wystawy must have na Lodz Design Festival. Wystawa bedzie teraz podrozowac po świecie.

Wszystkie produkty wyróznione w kategorii Must Have nie tylko pochodzą z Polski, są także dostępne w sprzedaży.
Długo oczekiwany przez klientów zestaw New Atelier jest już w produkcji. Lada moment, jeszcze ciepły, prosto z pieca, trafi na półki polskich sklepów.  A my pracujemy juz nad kolejnymi wzorami…

Reklamy

One comment

  1. Gratulacje!

    New Atelier zapowiada się bardzo ciekawie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: